SHITEN RROBA ME SHUMICE DHE PAKIC

Numri i njoftimit: 86737 | Postuar në: 04.06.2019, 16:54
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i veshjes: Të tjera

Madhësi: M

Ngjyra: gri

Çmimi: 1.000 Lekë

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Veshje për femra

Lloji i njoftimit: Shitet


Me shumic: pjesa e mallit qe nuk ju shitet, mund t’a ktheheni.
Me pakic: Mund te vini te kontrolloni dhe provoni, ose mund te j’ua dergojm me post nese jeni jashte Tiranes.
Per me shume detaje, na kontaktoni ne nr.tel 0696263829 (via whatsapp per foto te mallit)

 Tiranë     Farkë

Dërgo E-mail

 Matilda