Honda Skuter Dylan 150 viti 2002

Numri i njoftimit: 85649 | Postuar në: 09.07.2020, 08:51
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Honda

Lloji: Skuter

Viti: 2002

Modeli: Dylan

Kilometra:: 25000

Çmimi: 1 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Motorë mbi 50 cc

Lloji i njoftimit: ShitetShitet. Honda Skuter Dylan 150cc viti 2002.Njesoj me Honda SH 150cc . Gjendje shume e mire me sherbime totalisht te kryera
I mbajtur per merak .
Periodikisht pjeset e ndrrimit jane vene te Hondes.
Ferrotat para mbrapa te ndrruara .
Goma e pare dhe e pasme te sapo ndrruara.
Vaj filtra te ndrruara.
Ftofje me uje sistem qarkullimi ne radiator me ventilator.
Ka si aksesor xhamin baulen edhe 1 kaske
Ka edhe dy goma rezerve te perdorura ne gjendje te mire .
Siguracion , S.G.S. 08/2020 .
Super gjendje motorrike sic shihet edhe ne foto.
Shume praktik i manovrueshem edhe Elegant.
Shitet per arsye te nje motorri me kubik me te madh. Pranoj edhe ndrrim + - diferencen .
I gateshem per cdo lloj prove .Cel +355696511122

 Tiranë     Qyteti Studenti

Dërgo E-mail

 Altin