Shitet Frifgorifer

Numri i njoftimit: 85628 | Postuar në: 23.03.2019, 10:57
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 50 Lekë

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Aparate shtëpiake / Frigoriferë

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet Frigorifer i bardhe. Cmimi 6000 leke te reja.

 Tiranë     Kombinati, Yzberishti

Dërgo E-mail

 Besi