shitet papafingo 260 meter katrore

Numri i njoftimit: 73586 | Postuar në: 14.02.2019, 19:50
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 3

Sipërfaqja: 260

Ngrohja: Qendrore

Kati: 9

Çmimi: 65.000 €

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet hyrje e re Apartamenti Papafingo (tarrace) 250 meter katrore perbehet nga
2 dhoma gjumi
1 sallon te madh
2 banjo dhe ballkon te madh
Apartamenti ka dy ashencore dhe Ndodhet ne katin e fundit tek rruga Shtraus ne qender te Lezhes. Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Na kontaktoni ne numrin 069 399 3993 ose viber +355693993993.
Faleminderit.

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Xx