XIAOMI Redmi Note 4 (SPOTIFY AND YOUTUBE PREMIUM) VERSION GL

Numri i njoftimit: 67886 | Postuar në: 02.01.2018, 15:49
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Të tjera marka

Modeli: Redmi Note 4

Çmimi: 169 € i pa diskutueshëm

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i njoftimit: Shitet


Performance Absolute ne relacion me cmimin!
4GB RAM
Snapdragon 625 (14 nm ) (Multi Core score 4000)
Bateri 4100mAh
64GB
Thuajse i Ri!
10/10

Perfshihet:
kuti origjinale
karikues origjinal i pa hapur
mbrojtese e tejdukshme
mbrojetese e zeze sandstone
xham mbrojtes i vendosur
xham mbrojtes me fiber karboni i pahapur

Software:
Spotify Music Premium qe kushton 10 Euro/muaj
eshte falas ne telefon!
Aplikoacion me 100 million perdorues qe ka shumicen e muzikes.

Youtube Premium me background playback per muzike gjithashtu.

WHATSAPP VIBER OSE SMS:
0697616646

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 Jack