Shes shtepi private 1 kateshe+1000 m2 toke,ne kamez

Numri i njoftimit: 65485 | Postuar në: 06.12.2018, 07:26
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 3

Sipërfaqja: 100

Numri i kateve: 1

Ngrohja: Me dru

Sipërfaqja e oborrit: 1000

Çmimi: 70.000 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes shpi private me siperfaqe 100 m2+1000 m2 toke me hipoteke.Shtepia eshte ndertim i ri dhe eshte e formes 2+1 e rregulluar dhe e mobiluar.Shtepia dhe toka jane te rrethuar me avlli.Rreth e perqark shtepise jane te mbjella peme dhe ardhi dhe ka gjelberim te mjaftueshem.Ka uje nga rrjeti i ujesjellesit dhe ng shpimi me sonde,Ka energji panderprerje.Shitet per arsye familjare.Cmimi i shitjes 70000 euro.Tel 00355695291520

 Tiranë     Kamëz

Dërgo E-mail

 angjelin