SHES TRUALL ME SIPERFAQE 800 M2,NE SELITE TIRANE

Numri i njoftimit: 63266 | Postuar në: 03.01.2020, 07:10
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 800

Lloj i tokës: Ndërtimore

Çmimi: 80.000 € i pa diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Tokë - Komplote

Lloji i njoftimit: Shitet


SIPERFAQJA E TOKES ESHTE 800 M2 DHE BRENA KESAJ SIPERFAQE ESHTE NDERTUAR NJE SHTEPI,KU KATI I 1 KA NJE DHOME E NJE SALLON,NDERSA KATI I DYTE ESHTE VETEM NE KOLLONA.TOKA DHE NDERTESA JANE NE PROCES LEGALIZIMI.NDERTESA FURNIZOHET ME UJE DHE ENERGJI ELEKTRIKE 24 ORE NE DITE.PER TE TOKA HYRJA ESHTE NGA RRUGA E KAVAJES,TEK ISH-MJETET MESIMORE SIPER SHKOLLES.

 Tiranë     Selita, Tirana e Re

Dërgo E-mail

 angjelin