Shes traktor sam 55

Numri i njoftimit: 50910 | Postuar në: 23.01.2017, 16:07
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 2.000 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina bujqësore - pyllore / Traktorë

Lloji i njoftimit: Shitet


Në gjendje të mir motorrik dhe xhenerike traktori është në gjendje pune dy diferncialsh

 Librazhd     Stravaj

 Rrushi