Mercedez C 202 portobagazh viti 2000 automat tronik 220 cdi-

Numri i njoftimit: 20756 | Postuar në: 28.03.2020, 20:05
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Mercedes-Benz

Modeli: C 220

Viti: 2000

Karburanti:: Naftë

Kilometra:: 300000

Transmetuesi: Automatike

Tipi: Portobagazh

Ngjyra: gri

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 4.000 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Makinat e markes Mercedes Benz njihen si makinat me te forta dhe me te sigurta qe ekzistojne! Shitet mercedez benc C 202 Classic portobagazh i vitit 2000 220 cdi, kamjo automatike tronik,kondicioner manual, dy xhamat a pare elektrik , pasqyra elektrike,sensor shiu,kamera per filmim para edhe mbrapa kamera vlen edhe per te parkuar makinen me memori kart 64gb , ABS,ESP, SRS, tre celsat e vet nga fabrika, sedilje me ngrohje edhe me sobe per ngrohje ne dimer funksionale, i ardhur nga Zvicra 349060 km origjinale. Dokumentat i skadojne ne korrik 2020...Historiku ; Me dy pronar nje ne zvicer dhe aktuali .Gjendja jashtezakonisht e mire makine shume e paster ne te gjitha drejtimet sherbimet total te bera heren e fundit nga vet une. Bateri,radiatori i kondicionerit rrip dinamo tensionus polexho dinamo MB kit, vaji i timonit, ferrota te para, koka zbare majtas djathtas,sistemi paraleli i gjate komplet, gominat e kraheve te pare edhe stabilizatoreve,te markes Lamforder, vaj filtra motorrit, vaj kamjo, vaj diferenciali, alkoli frenave, grasatimi i kushinetave te para te gjitha llampat e sinalistikes te ndrruara, fshirset e xhamit para mbrapa.te markes Bosch te gjitha keto jane vene te reja,gomat te katerta te reja te markes Kelly Sllovene 205/55/16... Mund ta kontrolloni ku te doni nuk eshte kenaqesi te krahasohet me te tjerat qe jan ne shitje . Ofert ; Kontrolli me kompjuter , kondicioneri dhe i gjith makines per 1 vit eshte pa pages qe i ofrohet bleresit nga Auto Servis Altini ....Cmimi 4000 euro .Te interesuarit te telefonojne ; cel..+355696511122

 Tiranë     Qyteti Studenti

Dërgo E-mail

 altin