10 Maj
15:56
3.000 Lekë

Tiranë > Selita, Tirana e Re

Të tjera

03 Maj
22:36
31 Maj
13:36
600 Lekë

Tiranë > Selvia, Medreseja

Kopsht, Bimë / Zbukurimi

24 Shk
22:40
30 €

Tiranë > Ish Fusha e Aviacionit

Tavolina dhe karrige / Karrige

03 Shk
13:05
10.000 Lekë

Tiranë > Kombinati, Yzberishti

Dhoma dite / Dhoma dite komplete

21 Krr
22:09
140.000 €

Tiranë > Babrruja, Kinostudio

Të tjera

28 Qer
07:41
20 Mar
17:43
60.000 €

Tiranë > Selita, Tirana e Re

Dhoma dite / Të tjera

21 Dhj
14:19
03 Sht
09:20
8.000 Lekë

Tiranë > Babrruja, Kinostudio

Aparate shtëpiake / Lavatriçe

31 Maj
17:07
I negociueshëm

Tiranë > Kombinati, Yzberishti

Të tjera

20 Maj
18:23
15 Maj
16:34
14 Maj
12:48
85.000 €

Tiranë > Farkë

Të tjera

11 Maj
20:47
150 Lekë

Tiranë > Ish Fusha e Aviacionit

Dhoma fjetje / Dhoma fjetje komplete

11 Maj
13:11
60.000 €

Tiranë > Bërzhitë

Të tjera

19 Pri
18:24
20.000 Lekë

Tiranë > Qyteti Studenti

Kopsht, Bimë / Zbukurimi

18 Mar
08:42
400 Lekë

Tiranë > Paskuqan

Të tjera

07 Mar
10:02
50.000 €

Tiranë > Qendra

Të tjera

25 Shk
17:23
60.000 Lekë

Tiranë > Rr. Xhanfize Keko, Q. Spitalore

Të tjera

02 Jan
12:38
150 €

Tiranë > Rr. Xhanfize Keko, Q. Spitalore

Dhoma fëmijësh / Dhoma fëmijësh komplete

30 Gsh
22:02
56 €

Tiranë > Lapraka, Instituti

Të tjera

25 Gsh
13:22
31 Krr
09:50
45.000 Lekë

Tiranë > Selita, Tirana e Re

Kuzhinë / Mobilje kuzhine

05 Qer
15:52
48.000 €

Tiranë > Qendra

Të tjera

22 Pri
15:13
14 Pri
23:15
30 €

Tiranë > Lapraka, Instituti

Kopsht, Bimë / Zbukurimi

14 Pri
23:13
14 Pri
23:10
14 Pri
23:00
14 Pri
22:58
12 €

Tiranë > Selita, Tirana e Re

Aparate shtëpiake / Të tjera

14 Pri
22:50
14 Pri
22:42
10 €

Tiranë > Selita, Tirana e Re

Kuzhinë / Të tjera

13 Pri
13:20
4.000 Lekë

Tiranë > Ish Fusha e Aviacionit

Tavolina dhe karrige / Tavolina dhe Karrige

13 Pri
13:20
16.000 Lekë

Tiranë > Ish Fusha e Aviacionit

Dhoma fjetje / Krevate

10 Mar
20:30
25.000 Lekë

Tiranë > Lapraka, Instituti

Aparate shtëpiake / Frigoriferë

08 Mar
09:24
Faqja 1 nga 4