Shtepi per shitje

Numri i njoftimit: 72257 | Postuar në: 20.03.2018, 17:43
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 60.000 € i diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Dhoma dite / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


2+1 96m2 lagjia garden citi kthesa kamez

 Tiranë     Selita, Tirana e Re

Dërgo E-mail

 enkeleda llenja