11 Shk
00:12
1 €

Tiranë > Babrruja, Kinostudio

Ofroj punë

31 Jan
17:54
3.500 €

Tiranë > Lapraka, Instituti

Makina

31 Jan
17:50
18 Jan
12:32
130.000 €

Tiranë > Ali Demi

Makineri industriale

16 Jan
21:08
9.000 €

Tiranë > Babrruja, Kinostudio

Kamjona

09 Jan
22:36
120 €

Tiranë > Farkë

Të tjera

12 Dhj
18:08
08 Dhj
15:28
I negociueshëm

Ndërmarrje

Tiranë > Qendra

Masazh dhe Sauna

04 Dhj
06:44
04 Dhj
06:44
180.000 €

Tiranë > Bërzhitë

Dyqane

04 Dhj
06:44
9.000.000 Lekë

Tiranë > Kamëz

Shtëpi - Vila

04 Dhj
06:43
04 Dhj
06:43
30 Nën
16:18
8.000 €

Tiranë > Selita, Tirana e Re

Shtëpi - Vila

22 Nën
10:44
200 Lekë

Tiranë > Qendra

Ofroj punë

08 Nën
22:04
30 Tet
08:53
31 Gsh
22:19
600 €

Tiranë > Qendra

Ofroj punë

Faqja 4 nga 191