Shes xhup Moncler original i bler ne gjermani

Numri i njoftimit: 92001 | Postuar në: 07.09.2022, 00:33
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i veshjes: Xhupa - Xhaketa

Madhësi: L

Ngjyra: e zezë

Çmimi: 600 €

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Veshje për meshkuj

Lloji i njoftimit: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


Shes xhup moncler 600 euro qe kap vleren 1700 deri 2200 euro.xhupi esht ne gjendje shum tmire shum pak here esht veshur edhe esht esht origjinal.

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 Elidon