Ngohese per ambjent te jashtem

Numri i njoftimit: 71138 | Postuar në: 26.02.2018, 15:16
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 1 €

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Shiten ngrohese per ambjent te jashtem shume pak te perdorura sic shihet dhe nga fotot me super cmim. Kontakoni ne 0684022220

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 Dona