Oxhake superkamin alb

Numri i njoftimit: 5200 | Postuar në: 14.11.2013, 21:28
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Ngrohje dhe Kondicioner / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


Tani me ne fund ju do te keni mundesine te blini ne Shqiperi oxhaqet e kompanise Italiane dhe Greke SUPERKAMIN ALB.
Vatrat e oxhaqeve SUPEKAMIN jane te perbera me gize 4 cm si dhe gure me teknologji te larte, me rendiment te larte dhe me performance te larte. Ato jane te certifikuara dhe me garanci. Lenda djegese e vatrave eshte me dru. Forma e ngrohjes eshte e thjeshte dhe me sistem aerotermik. Niveli i ngrohjes eshte nga 60m2 deri ne 300m2.
Nese jeni ne kerkim te nje shtepie te ngrohte dhe komode SUPERKAMIN ALB ju vjen ne ndihme me oxhaqe moderne. Nje oxhak ne shtepine tuaj eshte sinonim i ngrohtesise dhe komoditetit.
Oxhaku eshte element për te shijuar qetësinë tuaj. Stilet mund te jene te ndryshëm, dhe një oxhak mund kombinohet me çdo lloj arredimi.

Te vendosesh nje oxhak ne shtepi duhet menduar qe ne projekt. Oxhaket e vertete ata me zjarr, tym dhe efekte druresh qe digjen, vazhdojne te mbeten nje rikthim nostalgjik ne te kaluaren per shume njerez.

Kerkesat dhe deshirat e njerezve per kete punim deri diku artizanal, jane rritur.

Oxhaku i zgjedhur ne hapesiren e shtepise mbetet nje shije luksoze per ata qe duan te kalojne mbremje te kendshme ne shoqerine e familjareve dhe ne ngrohtesine qe te ofron vetem SUPERKAMIN ALB.
Cdonjëri prej këtyre oxhakëve do të ndryshonte stilin e përgjithshëm të shtëpisë suaj, duke e bërë më elegant. Materialet e tyre janë të ndryshme, thjesht duhet të zgjidhni atë që ju duket më i përshtatshëm për stilin e përgjithshëm të dhomës dhe për shijet tuaja.

Një oxhak është shumë elegant dhe do të reflektojë luks dhe një ambient shumë natyror në dhomën tuaj të ndenjes. Nëse arredimi juaj është shumë modern, ju mund ta inkuadroni oxhakun brenda murit duke përdorur ngjyra neutrale, si p.sh bezhë,e bardhe ose ngjyra te lehta qe te pershtaten me arredimin ose me faqet e murave.
SUPERKAMIN JU OFRON:

Soba gize
Oxhaxhe me ajer te ngroht sistem qendror qe ngroh deri ne 300m2.
Oxhaxhe gize.
Oxhak kaldaj.
Oxhaxhe tradicional me gure vullkanik.
Ventilator 970 m3
Termostat dhe pinaka elektronike
Blloqe termike dhe kapele te ndryshme (inox si dhe mbrojtje nga faktore te jashtem).
Zgare dhe furra pjekse.
Produkte plotesuese (tulla ,cimento zjarrduruese etj)

ME PERVOJE PUNE PREJ 22- VITESH NE FUSHEN E PRODHIMIT TE OXHAKEVE

PASJONI YNE KTHEHET NE KOMODITET DHE NGROHTESI PER JU.

JEMI NE SHERBIMIN TUAJ PER SHERBIMIN TEKNIK, GJITHASHTU NDIHMOJME QE TE ZGJIDHNI DEKORIMIN E NEVOSHEM TE OXHAKUT TUAJ,

Ne nuk luajme me zjarrin, po ju ?

NA KONTAKTONI NE

TEL: 0696982138

CEL:0696007947

facebook Oxhake-Superkamin-Alb

email:linditapepkolaj@gmail.com
WEB: www.mejson.webs.com
ESHTE KOHA TE MENDONI PER AMBJENTIN TUAJ, ESHTE KOHA TE KONTAKTONI SUPERKAMIN ALB !!!!

 Tiranë

Dërgo E-mail

 linda