09 Shk
18:20
500 €

Tiranë > Qyteti Studenti

Shërbime Agjensie / Agjensi informative

11 Nën
09:25
I negociueshëm

Tiranë > Rr. Xhanfize Keko, Q. Spitalore

Të tjera

21 Tet
11:33
I negociueshëm

Tiranë > Rr. Xhanfize Keko, Q. Spitalore

Të tjera

07 Sht
12:30
I negociueshëm

Tiranë > Qendra

Të tjera

17 Tet
22:50
17 Sht
19:25
22 Pri
19:45
3.000 Lekë

Ndërmarrje

Tiranë > Ish Fusha e Aviacionit

Kurse, Trajnime, Lekcione / Orë Vallzim / Tanci

26 Mar
15:46
10.000 Lekë

Tiranë > Selita, Tirana e Re

Kurse, Trajnime, Lekcione / Shëndet dhe bukuri

30 Jan
11:00
26 Jan
20:04
1 €

Tiranë > Bërxullë

Të tjera

18 Jan
16:08
08 Nën
00:24
15.000 Lekë
23 Tet
18:18
5.000 Lekë

Tiranë > Selita, Tirana e Re

Kurse, Trajnime, Lekcione / Të tjera

02 Krr
17:53
3.000 €

Tiranë > Selvia, Medreseja

Studio për bukuri dhe rekreim / Sallone masazhi

17 Maj
17:43
25 Pri
20:52
02 Pri
10:36
31 Mar
22:27
3.000 Lekë

Ndërmarrje

Tiranë > Ish Fusha e Aviacionit

Kurse, Trajnime, Lekcione / Orë Vallzim / Tanci

23 Mar
09:41
1 Lekë

Ndërmarrje

Tiranë > Kombinati, Yzberishti

Të tjera

02 Mar
10:47
15 Shk
15:03
3.000 €

Tiranë > Selita, Tirana e Re

Hotelieri, Mikpritje / Lokal /Bar / Klub

16 Jan
11:34
28 Nën
15:16
12 Nën
16:20
60 €

Tiranë > Selita, Tirana e Re

Teknologji të reja

06 Nën
20:29
20 Tet
18:07
10 Tet
14:58
07 Tet
13:00
I negociueshëm

Tiranë > Qendra

Arsimim dhe edukim / Të tjera

Faqja 1 nga 6