KERKOJ NJE GRUE PER LIDHJE MARTESORE

Numri i njoftimit: 9993 | Postuar në: 08.07.2014, 17:24
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Kontaktet personale / Burri kërkon Grua

Lloji i njoftimit: Shitet


JAM RRETH 50 VJEÇ,I DIVORCUER.KERKOJ NJE GRUA RRETH 40 VJEÇ PER MARTESE,SERIOZE FAMILJARE.ME SHKOLLE.DUA TE LINDI NJE FEMI .JAM ME PUNE DHE ARSIM TE LARTE.

 Tiranë

Dërgo E-mail

 NDUE ZEFI