BMW 525

Numri i njoftimit: 9833 | Postuar në: 23.06.2014, 09:43
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: BMW

Modeli: Seri 1

Viti: 2001

Karburanti:: Naftë

Transmetuesi: Automatike

Tipi: Portobagazh

Ngjyra: gri

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 2.700 €

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


OKAZION! BMW 525 Seria 5 nafte ne gjendje te shkelqyer. Motor 250 Nafte.Shume ekonomike(.Full opsion.Klima.Komanda ne Timon ,Komjuter bordi ,sensore parkimi etj..... Dogane+Taksa+siguracion te brendshem ,taksa deri ne Qershor 2015 .Nderohet dhe me golf 4 ose Benz .....

 Dibër

Dërgo E-mail

 arber