Profesionist ne Fushen e ndertimit te Minareve [Xhami}

Numri i njoftimit: 9829 | Postuar në: 22.06.2014, 12:44
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm i diskutueshëm

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Ndërtimi, Rinovim / Ndërtim të objekteve / shtëpive

Lloji i njoftimit: Shitet


Pershendetje...

Jemi te specializuar ne fushen e Ndertimit me 20 vjet eksperience pune.

Sherbimet qe ofrojme;

.Bejme Ndertime Minaresh

Ndertime shtepiash,Dyqane,Shtrime dhe Suvatime

Ndertim Mure Guri/mure tulle....

Shtrime Pllaka Guri dhe Mermeri..

Si dhe shume gjera te tjera...

Punojme ne tere Teritorin e Shqiperise si dhe jashte Vendit

per me shume informacione telefononi ne cel; 0673689546

Me Respekt Ismail Cela

 Elbasan

Dërgo E-mail

 Ismail