asus pc

Numri i njoftimit: 9801 | Postuar në: 20.06.2014, 02:05
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Procesori: mbi 2 GHz

Hard Disk HDD: 160 GB

RAM Memoria: 4 GB

Çmimi: I negociueshëm i diskutueshëm

Kategoria Kompjutera / Desktop Kompjutera

Lloji i njoftimit: Shitet


asus pc me bord p5kepu me vend per dy karta grafike 4gb ram core 2duo e6750 2.7gh 4mb cache fsb 1333 grafika e dedikuar asus hd 4350 deri ne 2gb i pershtacem dhe per programe apo lojera te nryshme bllok 420w hardisku eshte 160gb por mund te vendoset dhe me i madh kunrejt nje pagese shtes te negociushme ne baz te kapacitetit

 Tiranë

Dërgo E-mail

 edi