Bashkeinvestim

Numri i njoftimit: 9799 | Postuar në: 19.06.2014, 23:43
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloj i tokës: Ndërtimore

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Tokë - Komplote

Lloji i njoftimit: Me qira / Shkëmbim i mundshëm


Jam nje zonje me origjine nga Korca. Para disa vitesh nisem te ndertonim nje aktivitet sportiv. Te gjitha lejet dhe letrat jane ne rregull.Ngritem vetem godinen tre kateshe me nje sip. 500 m2. Jemi ne nje gjendje ekonomike te veshtire, per ta vazhduar me tej. Ju lutem beni te mundur gjetjen e ndonje investitori, per ta vazhduar kete aktivitet. Shpetoni familjen time nga ky stres. Eshte e pershtateshme per cdo lloj aktiviteti. E gjithe sip. eshte 1400 m2. Pozicioni gjeografik eshte shume mire, buze rruges, kur shkon ne Maqedoni. Jemi njerez me edukate qytetare, dhe besoj se do te meremi vesh shume mire. Kam besim te ju, prandaj dhe ju drejtova. Per hollesi te metejshme ju dergojme dhe projektin ta publikoni. Faleminderit! Me respekt Mimoza Bregu

 Korçë

Dërgo E-mail

 Mimoza Bregu