Tavolina dhe Karrige

Numri i njoftimit: 9713 | Postuar në: 10.06.2014, 17:42
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Gjithçka për dasëm, Martesën / Agjensi për organizim dasmash

Lloji i njoftimit: Shitet


Mirdita dua tju kontaktoj , dhe tju tregoj qe ne sherbejme
Karrige Tavolina me Qera ,ofrojme disponibilitet ne te gjithe shqiperine, ,
per me shume info kontakt 0698798326 ju sherbejme ne kohe reale.

 Tiranë

Dërgo E-mail

 tomi