Tavolina Karrige me Qera

Numri i njoftimit: 9698 | Postuar në: 09.06.2014, 14:41
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Evenimete, Festa, Ekspozita, Tendera / Klube, Bare, Pabe

Lloji i njoftimit: Shitet


Mirdita dua tju kontaktoj , dhe tju tregoj qe ne sherbejme
Karrige Tavolina me Qera ,ofrojme disponibilitet ne te gjithe shqiperine, ,
per me shume info kontakt 0698798326 ju sherbejme ne kohe reale.

 Tiranë

Dërgo E-mail

 tomi