Xbox 360 + chip + 20 lojra

Numri i njoftimit: 9657 | Postuar në: 05.06.2014, 23:10
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 100 €

Kategoria Kompjutera / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


xbox360 chip dhe upgrade v3.0
+20 lojra
memory card ne gjendje shum te mire.

 Tiranë

 Akil