Jam duke kërkuar nje shtëpi private ne fier

Numri i njoftimit: 9539 | Postuar në: 29.05.2014, 08:07
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 4

Numri i kateve: 1

Ngrohja: Te tjera

Sipërfaqja e oborrit: ---

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Shtëpi - Vila

Lloji i njoftimit: Me qira


Pershendetje,jam duke kërkuar nje shtëpi private ne fier. Ne sitin tuaj pashë disa qe mund te me interesojnë,doja te dija çmimin dhe disa foto për te parë ambjentin brenda dhe nëse jan te mobiluara apo jo. ju flm.

 Erjona