seat ibiza

Numri i njoftimit: 9537 | Postuar në: 28.05.2014, 20:51
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Seat

Modeli: Ibiza

Viti: 2001

Karburanti:: Naftë

Transmetuesi: Manuale

Tipi: Makinë Qyteti

Ngjyra: gri

Regjistrimi: i huaj

Çmimi: 1.400 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


shes seat ibiza 1.9 tdi (me d dhe i te kuqe) me dokumenta italian per arsyje mos perdorime se kam edhe dy makina te tjera e nuk me duhet me per te interesuarit mund te me merni ne tele ne +355 68 635 8681 cmimi asht 1400€ i discotushrm per me shum info o per ma pa o ma pravu me merni ne tele makina ndodhe ne fush milot

 Krujë

Dërgo E-mail

 taulant