SHITET NJE SALLE KOMPJUTERASH

Numri i njoftimit: 9510 | Postuar në: 26.05.2014, 21:19
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Procesori: mbi 2 GHz

Hard Disk HDD: 500 GB

RAM Memoria: 3 GB

Çmimi: 5.000 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Kompjutera / Desktop Kompjutera

Lloji i njoftimit: Shitet


SHES NJE SALLE KOMPJUTERASH PER ARSYE TE MBYLLJES SE AKTIVITETIT KOMPJUTERAT JANE NE GJENDJE SHUM TE MIRE MONITORET JAN 22 SAMSUNG EDHE 19 ACER KURSE NJESIA QENDRORE JANE MARKA SI DELL DHE ACER NE NGA ME TE MIRAT SOT PER SOT....... TAVOLINAT E KOMPJUTEREAVE NUK I KAM PER ARSYE SE JANE SHITUR.... SI SASI KOMPJUTERAT JANE 14 COPE QE I KAME TE DISPONUESHME SERVISI KA DY MUAJ QE I KAM BERE DHE JANE NE GJENDJE SHUM TE MIRE LOJRAT JAN TE GJITHA TE MUNDESHME PROGRAMET PO ASHTU SI EDHE MICROSOFT EXEL WORD EDHE POWER POINT JU FALEMINDERIT PER MIRKUPTIMIN

 Durrës

 FRANCESKO