Sherbim gjurmimi GPS per automjete 10€ ne muaj !

Numri i njoftimit: 9504 | Postuar në: 26.05.2014, 14:05
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 120 € i diskutueshëm

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Riparime dhe servisime, Mirëmbajtje / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Pershendetje !
Perfitoj nga rasti per tju prezantoj me GPSOB Tracking,sherbim GPS per automjetet
ne kohe reale.
Me vetem 8.3 €/ne muaj,ju mund te monitoroni mjetin/et tuaj/a 24 ore / 7 ditet e javes.
Mund te shikoni ne cdo moment te dites se ku ndodhen mjetet tuaja.
Ne mund tju ofrojme nje cmime mjaft te arsyeshme per me shume se 3 mjete.
Ne qofte se jeni te interesuar mos nguroni te na kontaktoni per cdo pyetje qe
keni .

Mund te na kontaktoni si meposhte :
Email: info@gpsob.com
Phone:+355662062216
Web: www.gpsob.com

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 infogpsob