Fustane nuserie dhe aksesore butiku

Numri i njoftimit: 9487 | Postuar në: 05.06.2014, 10:57
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Dyqane, Tregti / Butik

Lloji i njoftimit: Shitet


Shiten 14 fustane nuserie 8 nga te cilet te qendisur me gure swarovski te pa perdorur ndonjeher, 12 manekina, zhapone, vello koke,mbajtese metalike ( mund te shiten dhe gjithsecili fustan vecas ) me marreveshje

 Shkodër

Dërgo E-mail

 Ardiana