Okazion: Audi A4 Estate 1.9 nafte

Numri i njoftimit: 94256 | Postuar në: 08.06.2024, 07:13
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Audi

Modeli: A4

Viti: 1997

Karburanti:: Naftë

Kilometra:: 0

Transmetuesi: Manuale

Tipi: Portobagazh

Ngjyra: e zezë

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 1.250 €

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet Audi A4 Estate 1.9 nafte viti 1997
Makina posedon letra te rregulta
Taksa te paguara
Kolaudim dhe Siguracion
Per 1250€
Vetem tel serioze 0675451324

 Elbasan     Elbasan

Dërgo E-mail

 hysen