Digital Piano (Piano digjitale) Roland FP30X

Numri i njoftimit: 94161 | Postuar në: 01.10.2023, 12:22
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 560 €

Kategoria Instrumente muzikore dhe pajisje / Vegëla Instrumente muzikore / Organo, Piano

Lloji i njoftimit: Shitet


Produkti eshte perdorur vetem 3 ditet e para te marrjes. Permban pedale dhe fishat perkatese per lidhje ne kompjuter.

 Tiranë     Lapraka, Instituti

Dërgo E-mail

 Stivi Cela