Major Security Ofron Vende Pune Per Operator Salle (Durres)

Numri i njoftimit: 94117 | Postuar në: 04.07.2023, 13:50
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Ruajtje Siguri dhe Mbrojtje / Security

Gjinia : Jo e rëndësishme

Arsimimi: Arsim i mesëm

Patentë shoferi: B

Njohja e gjuhëve: Jo e rëndësishme

Aftësi kompjuterike : Mirë

Çmimi: 1 €

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i njoftimit: Shitet


Kriteret e domosdoshme për aplikim janë:
1.Mosha e preferuar 27-40 vjec.
2.Të ketë vendbanimin ne Durres
3.Të ketë etikë në komunikim
4.Te ketë mbaruar shkollen e mesme
Cel. : +355688010101

 Durrës     Durrës

Dërgo E-mail

 Major Security