Televizor hisense 200 mij lek

Numri i njoftimit: 94107 | Postuar në: 07.06.2023, 20:47
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Të tjera

Produkt: LCD

Madhësi: 107 cm (42 inch)

Çmimi: 20.000 Lekë i diskutueshëm

Kategoria TV, Video, Foto dhe Multimedia / TV / LCD / Plasma

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet tv hisense i blere ne itali
42 inch
200 mij lek

 Tiranë     Kamëz

Dërgo E-mail

 Anxhela