Ofrohet vend pune Punonjes Sherbimi/Grup i Gatshem & Operato

Numri i njoftimit: 93096 | Postuar në: 22.04.2023, 02:35
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Ruajtje Siguri dhe Mbrojtje / Security

Gjinia : Jo e rëndësishme

Arsimimi: Arsim i mesëm

Patentë shoferi: B

Njohja e gjuhëve: Jo e rëndësishme

Aftësi kompjuterike : Mirë

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i njoftimit: Shitet


Ofrohet vend pune Punonjes Sherbimi/Grup i Gatshem & Operator Salle . Pozicioni i punes ofrohet ne qytetin e DURRESIT.

Kriteret e domosdoshme për aplikim janë:
1.Mosha e preferuar 20-35 vjec.
2.Të ketë vendbanimin ne Durres
3.Të ketë etikë në komunikim
4.Te ketë mbaruar shkollen e mesme
Per me shum informacion kontakto ne 0682080101

 Durrës     Durrës

Dërgo E-mail

 Major Security