Shes laptop ACER

Numri i njoftimit: 9226 | Postuar në: 11.05.2014, 12:58
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Prodhuesi: Acer

Procesori: mbi 1 GHz

Hard Disk HDD: 100 GB

RAM Memoria: 8 GB

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Kompjutera / Laptop Kompjutera

Lloji i njoftimit: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


LAPTOPI ESHTE I PERDORUR POR ME PJESE TE REJA SEPSE JANE NDERRUAR TASTJERA ,KARIKUSJA,DHE BATERIA por mund te shitet edhe me pjese

 Kurbin

Dërgo E-mail

 ANTONIO