Dhoma me qera, Rooms for rent 15 euro/ night

Numri i njoftimit: 91967 | Postuar në: 30.06.2022, 23:21
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 35

Kati: 3

Ngrohja: Me rrymë

Çmimi: 15 € i pa diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Dhoma

Lloji i njoftimit: Me qira


Japim dhoma me qera ne nje godine familjare,150 m larg plazhit, prane pistes Kosova. Dhomat jane te kompletuara me kend te vogel gatimi, tualet,frigorifer, ballkon, televizor, wifi,parking etj. Ofrohen garsoniera te pershtatshme deri ne 4 persona, si dhe apartamente te vogla 1+1 deri ne 6 persona. Çmimi i dhomave eshte sipas periudhes se qendrimit ,numrit te personave dhe fillon nga 15 euro nata . Telefon +355 682049129

Cel. : 0682049129

 Durrës     Durrës

Dërgo E-mail

 Ardian