E-Class 220 CDi Nafte Manual 6+R Viti 2001

Numri i njoftimit: 91943 | Postuar në: 04.06.2022, 11:39
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Mercedes-Benz

Modeli: E 220

Viti: 2000

Karburanti:: Naftë

Kilometra:: 200000

Transmetuesi: Manuale

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 2.200 € i pa diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


🚘 E Class 220 CDi
📆 𝙑𝙞𝙩𝙞: 2001
⛽Diessel
🕹️𝙆𝙖𝙢𝙗𝙞𝙤: Manuale 6+R
👇𝙄𝙣𝙛𝙤𝙧𝙢𝙖𝙘𝙞𝙤𝙣e
🚦Limitator Shpejtesie
🖼4 Xhama Elektrik
🪞Pasqyra Elektrike
💡Xhama e Zi Orgjinal
📻Muzik Players
💺Sedile Elektrike Me Fryrje
🔑2 Celsa Me Thithje
🔑Mbyllje Qendrore Me Pult
🚕Motorr Xhenerike
🚘Super Gjendje
🎬Vizuale Shume e Paster
💺Brenda Dhe Jashte
📚Dokumentat e Rregullta
🗓️20-12-2022
💰Cmimi 2200 Euro
📲0674002996📲

 Durrës     Shijak

Dërgo E-mail

 tim