A 160 Benzin/Gaz Manual Viti 2000

Numri i njoftimit: 91942 | Postuar në: 04.06.2022, 11:34
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Mercedes-Benz

Modeli: A 160

Viti: 2000

Karburanti:: Benzinë dhe Gaz

Kilometra:: 170000

Transmetuesi: Manuale

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 1.250 € i pa diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


🚘A Class 160
📆 𝙑𝙞𝙩𝙞: 2000
⛽Benzin/Gaz Secuencial
📝i Shenuar Ne Leje
🕹️𝙆𝙖𝙢𝙗𝙞𝙤: Manuale
👇𝙄𝙣𝙛𝙤𝙧𝙢𝙖𝙘𝙞𝙤𝙣e
❄️Kondisioner
🖼4 Xhama Elektrik
🪞Pasqyra Elektrike
📻Radio CD Aux Usb
🔑Mbyllje Qendrore Me Pult
🚕Motorr Xhenerike
🚘Gjendje Shum Te Mire
🎬Vizuale Shume e Paster
💺Brenda Dhe Jashte
📚Dokumentat e Rregullta
🗓️Siguracion 14,-11-2022
📝Taksat 18-11-2022
📝Kolaudimi 18-11-2023
💰Cmimi 1250 Euro
📲0674002996📲

 Durrës     Shijak

Dërgo E-mail

 timi