Citroen C3 1.4 Nafte Manual Viti 2003

Numri i njoftimit: 91871 | Postuar në: 14.04.2022, 08:23
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Citroen

Modeli: C3

Viti: 2003

Karburanti:: Naftë

Kilometra:: 180000

Transmetuesi: Manuale

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 1.500 € i pa diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


🚘Citroen C3
📆 𝙑𝙞𝙩𝙞: 2003
⛽1.4 Nafte HDi
🕹️𝙆𝙖𝙢𝙗𝙞𝙤: Manuale
👇𝙄𝙣𝙛𝙤𝙧𝙢𝙖𝙘𝙞𝙤𝙣e
🖼Xhama Elektrik
🪞Pasqyra Elektrike
❄Klima Digitale
📀Radio CD Aux Blutyth USB
🔑Mbyllje Qendrore Me Pult
🚕Motorr Xhenerike
🚘Super Gjendje
🎬Vizuale Shume e Paster
⭐Brenda Dhe Jashte
♿Gomat e Reje
🇲🇹Liber Sherbimesh
📈Super Ekonomike
📚Dokumentat E Rregullta
🗓️09-08-2022
💸Cmimi 1500 Euro Nuk Diskutohet
📲0674002996📲

 Durrës     Shijak

Dërgo E-mail

 timi