Golf 4. 1.9 Nafte Tdi i e kuqe Manual. Viti 1998

Numri i njoftimit: 91870 | Postuar në: 14.04.2022, 08:20
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: VW Volkswagen

Modeli: Golf

Viti: 1998

Karburanti:: Naftë

Kilometra:: 190000

Transmetuesi: Manuale

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 1.600 € i pa diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


🚘 Shitet Golf 4
📆 𝙑𝙞𝙩𝙞: 1998
⛽1.9 Nafte TDi i Kuqe
🕹️𝙆𝙖𝙢𝙗𝙞𝙤: Manuale
👇𝙄𝙣𝙛𝙤𝙧𝙢𝙖𝙘𝙞𝙤𝙣e
🖼4 Xhama Elektrik
🪞Pasqyra Elektrike
❄Klima Tronik
📀Radio CD Aux
🔑Mbyllje Qendrore Me Pult
🚕Motorr Xhenerike
🚘Super Gjendje
🎬Vizuale Shume e Paster
⭐Brenda Dhe Jashtè
📚Dokumentat E Rregullta
🗓️15-11-2022
💸Cmimi 1600 Euro Nuk Diakutohet
📲0674002996📲

 Durrës     Shijak

Dërgo E-mail

 tim