Vw caddy maxi 06952674231.6 naft super

Numri i njoftimit: 91869 | Postuar në: 12.04.2022, 21:40
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: VW Volkswagen

Viti: 2011

Karburanti:: Naftë

Kilometra:: 190000

Transmetuesi: Manuale

Tipi: Monovolum / Minibus

Ngjyra: e bardhë

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 7.100 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


0695267423
Makina esht ne gjendje shum te Mir vizuale dhe motorrike me dogan te paguar euro 5
Motorr naft 1.6 kamjo manual 4+1 vende

 Fier     Mbrostar

Dërgo E-mail

 Soni