MOBILERI

Numri i njoftimit: 91797 | Postuar në: 11.02.2022, 00:12
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Veprimtari zanati

Gjinia : Mashkull

Arsimimi: Jo e rëndësishme

Patentë shoferi: Jo e rëndësishme

Njohja e gjuhëve: Jo e rëndësishme

Aftësi kompjuterike : Jo e rëndësishme

Çmimi: 1 €

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i njoftimit: Shitet


MOBILERI
Kerkohet specialist mobilier dhe rrashinues
adresa TUFINE ish stacioni i fundit 500 m nga kafja RRemes
0694026246

 Tiranë     Babrruja, Kinostudio

Dërgo E-mail

 arlind