Chervolet Kalos 1.2 Benzin/Gaz Manual. Viti 2005

Numri i njoftimit: 91765 | Postuar në: 17.01.2022, 10:10
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Chevrolet

Modeli: Kalos

Viti: 2006

Karburanti:: Benzinë dhe Gaz

Kilometra:: 160000

Transmetuesi: Manuale

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 1.500 €

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


🚘Chervolet Kalos
📆 𝙑𝙞𝙩𝙞: 2005
⛽1.2 Benzin/Gaz
🖍️i Shenuar ne Leje
🕹️𝙆𝙖𝙢𝙗𝙞𝙤: Manuale
👇𝙄𝙣𝙛𝙤𝙧𝙢𝙖𝙘𝙞𝙤𝙣e
🖼Xhama Elektrik
❄Kondisioner
📀Radio CD
🔑Mbyllje Qendrore Me Pult
🚕Motorr Xhenerike
🚘 Gjendje Shume Te Mire
🎬Vizuale Shume e Paster
📚Dokumentat e Rregullta
📆17-01-2022
💸Cmimi 1550 Euro
📲0674002996📲

 Durrës     Shijak

Dërgo E-mail

 tim