Shitet Golf 4 Automatik 2.0Cc Benzin/Gaz Viti 2001

Numri i njoftimit: 91713 | Postuar në: 09.12.2021, 16:42
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: VW Volkswagen

Modeli: Golf

Viti: 2001

Karburanti:: Benzinë dhe Gaz

Kilometra:: 180000

Transmetuesi: Automatike

Ngjyra: gri

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 2.400 €

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


🚘Volkswagen Golf 4
📆 𝙑𝙞𝙩𝙞:2001
⛽2000 Cc Benzin/Gaz
🕹️𝙆𝙖𝙢𝙗𝙞𝙤:Automatike
⛽Gazi Eshte Ne Leje
👇𝙄𝙣𝙛𝙤𝙧𝙢𝙖𝙘𝙞𝙤𝙣e
🖼4 Xhama Elektrik
🚗Xhamat e Zi Deri 2024
❄Clima Digitale Ok
📀Radio CD Aux USb
🔑Mbyllje Qendrore Me Pult
🚕Motorr Xhenerike
🚘Super Gjendje
♎4 Gomat e Reja
🎬Vizuale Super e Paster
📚Dokumentat e Rregulta
📅Siguracion Taksa 24-06-2022
💸Cmimi 2350 Euro Okazion
📲0685550207📲

 Durrës     Shijak

Dërgo E-mail

 timi