Okazion!Shitet Mercedes Benz E-Class

Numri i njoftimit: 91621 | Postuar në: 09.10.2021, 16:48
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Mercedes-Benz

Modeli: E 200

Viti: 1994

Karburanti:: Benzinë dhe Gaz

Kilometra:: 25000

Transmetuesi: Manuale

Tipi: Të tjera

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 3.500 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


Shitet Mercedes Benz E-Class i vitit 1994 me dokumenta te paguara deri ne Gusht 2022.
Ne gjendje shume te mire.
Cmimi 3500 euro i diskutueshem.
Whatsapp 0683283893

 Vlorë     Vlorë

Dërgo E-mail

 Miri