Shitet Ford Focus 1.8 Nafte Manual Viti 2002

Numri i njoftimit: 91597 | Postuar në: 28.07.2021, 10:57
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Ford

Modeli: Focus

Viti: 2002

Karburanti:: Naftë

Kilometra:: 190000

Transmetuesi: Manuale

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 1.300 € i pa diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet Ford Focus 1.8 Nafte Manual Viti 2002.Makina Posedon Kondisioner Fuksional.Xhama Elektrik Pasqyra Elektrike Radio CD USB AUX.Ana Motorrike Xhenerike Estetike Gomat e Reja ne Super Gjendje.Vizuale e Paster Si Brenda dhe Jashte .Dokumentat e Rregullta .Cmimi 1300 Euro i Padiskutushem.Kontaktoni 0674002996

 Durrës     Shijak

Dërgo E-mail

 timi