PIRUN LINDE VITI 2008

Numri i njoftimit: 91582 | Postuar në: 23.07.2021, 17:46
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makineri Ndërtimi, Pirungritës, Aut. të rënda / Pirungritës dhe trajtimin e ngarkesave

Lloji i njoftimit: Shitet


PIRUN LINDE
VITI 2008
ORE 3100
PESHA NGRITSE 6000 KG
PESHA TOTAL 10000 KG
ME DOGANE TE PAGUAR

ADRESA ;AUTOSTRADA TIRANE -DURRES MAMINAS

 Durrës     Maminas

Dërgo E-mail

 kliti