4 Skenare 3 Filma Kryeveper Dhe Konstrukti i Skenarit

Numri i njoftimit: 9111 | Postuar në: 07.05.2014, 00:10
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 1.000 Lekë

Kategoria Libra dhe Literaturë / Libra / Udhëzime, Libra instrukcione

Lloji i njoftimit: Shitet


Me se fundi ka dal nga shtypi nje liber origjinal dhe pak i veçante per natyren e vet', qe botohet per here te pare ne gjuhen shqipe, pas 100 vjetesh te lindjes se artit te filmit.
Botohen per here te pare 4 skenare origjinal (francez,amerikan, sovjetik (Gjergj Skenderbeu) dhe italian) e shoqeruar me mendime reth skenarit te filmi artistik.
Ka reth 600 faqe : çmimi 1000 leke (10 €uro).
Tani gjendet vetem ne nje pike shperndarje.kontakt: fagu4@hotmail.com , ose cel.0039 393 4332866

 Tiranë

 mihtat fagu