Laptop

Numri i njoftimit: 9106 | Postuar në: 06.05.2014, 19:59
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Prodhuesi: HP/Compaq

Procesori: mbi 1 GHz

RAM Memoria: 512 MB

Çmimi: 15.000 Lekë

Kategoria Kompjutera / Laptop Kompjutera

Lloji i njoftimit: Shitet


Ne gjendje shume te mire. hdd 60GB, Ram 512MB, Procesori Centrino 1.6. Bateria i mban 10 min.
Punon shpejte. Disponojme dhe pjes per te gjitha markat e loptopve.

 Edison Topi