Shiten lIterature e letersise-atomatologji

Numri i njoftimit: 9067 | Postuar në: 04.05.2014, 00:52
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm i diskutueshëm

Kategoria Libra dhe Literaturë / Literaturë për fakultet

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes ibra te deges se gjuhe-letersise romane dhe literature,gjithashtu dhe disa libra te deges se stomatologjise.Gjithsej ne total jane 40 libra.

 Tiranë

Dërgo E-mail

 Aneda